تمامی دسته بندی ها

  • تمامی دسته بندی ها
جستجو   :  
تعداد :44          صفحه 2 از 5
خرابی کارت خوان بیسیم
خرابی کارت خوان بیسیمخرابی کارت خوان بیسیم می تواند یکی از اتفاق های ناخوشایند در هر کسب وکار باشد.این روزها دستگاه های کارتخوان یا همان پوز pos مهم ترین ابزار دریافت پولاز مشتریان هستند و هرگونه اشکال در این دستگاه ها می تواند ضمن ایجاد وقفه در دادوستدهم فروشنده و هم خریدار را با مشکلات بسیار مواجه کند. از همین رو پشتیبانی،
ادامه ...
قیمت کارت خوان سیار چقدر است؟
قیمت کارت خوان سیار چقدر است؟قیمت کارتخوان سیار چقدر است؟هر شیوه پرداخت ترکیبی منحصربه فرد از ابزارهای پذیرش و مسیرهای اتصال به شبکه پرداخت است.ابزار پذیرش یک نرم افزار یا سخت افزار است که امکان پرداخت وجه را فراهم میکند.
ادامه ...
فروش دستگاه کارتخوان ممنوع نیست
فروش دستگاه کارتخوان ممنوع نیست، بدون هویت هم نیستمحمد رضا عباسی، مدیر نظارت بر پرداخت شاپرک گفت: مطابق الزامات و قوانین بانک مرکزی و شاپرک،فروش دستگاه کارتخوان ممنوع نیست و بلامانع اعلام شده است.بر اساس تاکید و قوانین بانک مرکزی و شاپرک،
ادامه ...
هشدار به پزشکان و اصنافی که دستگاه کارتخوان ندارند
هشدار به پزشکان و اصنافی که دستگاه کارتخوان ندارند در سال ۹۸ با توجه به تشدیدتحریم‌ها و کاهش درآمد‌های نفتی به مالیات به عنوان مهم‌ترین منبع تامین درآمد در بودجه نگریسته شدکه قرار است این روند در سال ۹۹ نیز تداوم یابد.
ادامه ...
شرکت های فعال در زمینه دریافت دستگاه کارتخوان کدامند؟
شرکت های فعال در زمینه دریافت دستگاه کارتخوان کدامند؟دریافت دستگاه کارتخوان از 12 شرکت و 31 بانک انجام می شود.شرکت شاپرک نیز به عنوان یک نهاد سیاست گذار عمل می کند و بر شرکت های ارائه دهندهخدمات دستگاه کارتخوان و همچنین سایت هایی که از طریق اینترنت پذیرش می کنند نظارت دارد.
ادامه ...
فروش دستگاه کارتخوان سیار مدل Szzt8210:
نسل جديدي از دستگاههای كارت خوان بیسیم است است . با استفاده از خدمات سامانه تلفن همراه به شبكه بانكي متصل شده و تراكنش را با استفاده از سرویسهای بسترهای ۳G , 4G کاربردهای دستگاه کارتخوان سیار :
ادامه ...
فروش کارت خوان سیار مدل وریفون 675
نمای ظاهری دستگاه*این برند دستگاه بی سیم می باشد و با استفاده از سیم کارت تراکنش انجام می دهد.*لازم به ذکر است سیم کارت موجود در دستگاه می بایست شارژ ریالی, بسته اینترنتی و آنتن دهی در محل مورد استفاده داشته باشد.*سیم کارتی که از جانب شرکت ایران کیش تحویل پذیرنده می شود نیازی به شارژ ریالی و بسته اینترنتی ندارد و می بایست فقط آنتن دهی داشته باشد.
ادامه ...
فروش کارتخوان سیارپکس مدل pax s90
دستگاه کارت خوان PAX S90 برای ارائه عملکرد بی سیم برتر طراحی شده است که در یک پوسته مقاوم و در عین حال شیک جاسازی شده است. قابلیت استفاده از سیم کارت و به صورت دو سیم کارته، با یک باتری قابل شارژ با ظرفیت بالا از نوع لیتیوم یونی، دارای حافظه ای بزرگ، این دستگاه را به یکی از محبوب ترین دستگاه های کارتخوان سیار تبدیل کرده است.
ادامه ...
فروش کارت خوان سیار کسل مدل V5
فروش کارت خوان سیار کسل مدل V5 نسل جدید کارتخوان های شرکت Castles با برند Vega 5000 عرضه جهانی شد.این محصول دارای سیستم عاملOpen architecture Linux Operating System میباشد.
ادامه ...
مروری بر تغییرات مهم نسل جدید کارتخوان‌ بیسیم
دستگاه های کارتخوان بیسیم پرتعدادترین سخت‌افزارهای بانکداری الکترونیک هستند. این ابزارک دوست‌داشتنی اگرچه سال های زیادی نیست وظیفه تراکنش‌ ها را به عهده گرفته، به قدری محبوبیت یافته است که عملا کسب و کار بدون آن امکان‌پذیر نیست. دستگاه کارتخوان هم ‌مانند هر ابزار کاربردی دیگر به سرعت در حال تکمیل و تغییر است.نسل فعلی کارتخوان بیسیم با قابلیت ارتباط بوسیله سیم‌کارت با دارا بودن باطری داخلی از بسیاری از مدل‌ های قدیمی‌تر عملکرد بهتری دارند. نسل جدیدتر این دستگاه ها را می‌ توان با تغییرات اشاره شده در این مطلب متصور شد. امکاناتی که معمولا در دستگاه های امروزی وجود دارد با تغییرات فراوانی مواجه خواهد شد، تغییراتی که شاید منجر به واکنش رفتار برخی از مشتریان نیز بشود.
ادامه ...

صفحه بعدی    1    2    3    4    5    صفحه قبلی

پارسه نوین

ویژگی دستگاه های سیار

دستگاه های کارتخوان سیار دارای ویژگی های منحصر به فرد زیادی می باشند که برخی از آن ها عبارتند از:

    1. قابل حمل بودن دستگاه و عدم محدوديت مكاني
    2. سرعت بالاي تراكنش
    3. قابليت استفاده از باطري شارژي با عمر بالا
    4. قابل عرضه به صورت حقیقی و حقوقی، حتی شخصی
    5. بدون نیاز به حساب یا سپرده فعال و گردش مالی
    6. اتصال به هر حساب معرفی شده از طرف مشتری
    7. بدون مسدود وجه در حساب مشتری
    8. بدون نیاز به ضمانت
    9. بدون نیاز به داشتن تراکنش
    10. سرعت و دقت بالا در پردازش تراکنش ها

پارسه نوین

با توجه به اینکه شرکت پارسه نوین مشتری مداری ازجمله برنامه های کار مدیران شرکت می باشد ازاین رو شرکت پارسه نوین در راستای احترام به مشتریان شبکه ایی گسترده و متفاوت از خدمات گارانتی و پس از فروش دستگاه های کارت خوان ارائه داده است مانند تعمیر و نوسازی دستگاه های سیار Posهمچنین این شرکت مبائرت به توسعه و گسترش شبکه فروش خود از طریق اعطای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش کرده است