تمامی دسته بندی ها

  • تمامی دسته بندی ها
جستجو   :  
تعداد :44          صفحه 3 از 5
تکنیک های مذاکره: نزول ارزش خدمات
هرگاه در مذاکره خواستید راه را ببندید یا می‌خواستید کاری کنید که به اصل برگردید و به حاشیه نروید، می‌توانید از سؤال ها استفاده کنید.سوال باعث می‌شود اطلاعات شما بالاتر برود و داشته‌های او کمتر بشود.در سوال پرسیدن هوشمندی لازم است، گاهی سؤال مبهم وگاهی باید دقیق باشد.
ادامه ...
مقایسه کارتخوان وریفون ۶۷۵ و پکس S910 . کدامیک بهتر است؟
مقایسه کارتخوان وریفون ۶۷۵ و پکس S910 . کدامیک بهتر است؟ در این مقاله قصد داریم یک مقایسه اجمالی بین دو کارتخوان پرفروش و پرطرفدار را انجام دهیم.کارتخوان وریفون مدل ۶۷۵ و کارتخوان پکس مدل S910. برای درک بهتر قابلیتهای هرکدام از این کارتخوان ها تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.
ادامه ...
راهنمای خرید دستگاه کارتخوان
راهنمای خرید دستگاه کارتخوانامروزه با گسترش تکنولوژی و فرهنگ استفاده از آن, افزایش امنیت معاملات بانکی و کاهش استفاده از پول نقد در خرید، تمایل به استفاده از کارت های بانکی و به دنبال آن خرید دستگاه کارتخوان (پوز) رونق بسیاری پیدا کرده است.
ادامه ...
بهترین انواع دستگاه کارتخوان سیار در کسب و کارهای کوچک
انتخاب دستگاه کارتخوان مناسب ( POS ) بخش مهمی از تسهیل روند خرید و افزایش فروش می باشد. یک دستگاه کارتخوان مناسب سیار باعث می شود عملیات پرداخت برای مشتریان راحت تر انجام شود.در این مقاله بهترین سیستم های پایانه فروش (POS) سیار را برای کسب و کارهای کوچک بررسی خواهیم کرد.
ادامه ...
مزایای خرید دستگاه کارتخوان سیار
مزایای خرید دستگاه کارتخوان سیارغالبا دستگاه هایی که بانک ها به متقاضیان دستگاه بی سیم ارایه میکنند دست دوم و از مدلهای قدیمی و ساده می باشد.بیشتر بانک ها در ازای واگذاری دستگاه بیسیم مبلغ ( یک میلیون و پانصد هزار تومان ) وجه نقد از مشتری دریافت کرده و بدون لحاظ کردن سود در حساب مشتری بلوکه میکنند.!!
ادامه ...
فواید استفاده از دستگاه های کارتخوان سیار در هنگام خرید
دستگاه های کارتخوان نه تنها برای فروشندگان بلکه برای خریداران نیز فوایدی را به همراه دارد که شاید کمتر به آن توجه کرده باشید. خرید و فروش با دستگاه های کارتخوان چند سالی است که متداول شده است و مطمئنا این جمله را زیاد شنیده اید که خریداران هنگام خرید به فروشنده می گویند:
ادامه ...
معرفی انواع دستگاه کارت خوان سیاز
دستگاه POS که نام عامیانه آن دستگاه کارت خوان است این امکان را برای افراد فراهم می سازد که در پایانه های فروش با استفاده از کارت عابر بانک وجه مورد نظرشان را برای خرید کالاهای مورد نیاز به راحتی به فروشنده پرداخت نمایند و دیگر نیازی به حمل مبلغ زیادی پول نقد همراه خود نداشته باشند
ادامه ...
اجزای کلی دستگاه‌های پوز چیست؟
در نگاه اول، وقتی کلمه دستگاه پوز را می‌شنویم، همه ناخودآگاه به یاد دستگاه‌های کوچکی می‌افتیم که در بسیاری از فروشگاه‌ها امروزه یافت شده و با آن صورت حساب خود را پرداخت می‌کنیم. در واقع باید گفت که دستگاه پوز فقط همین دستگاهی که امروزه می‌بینیم، نیست بلکه این مدل پیشرفته تمامی دستگاه‌ها است. دستگاه‌های صندوق ساده، دستگاه صندوق بارکد خوان هم از مدل‌های مختلف و ساده دستگاه پوز هستند که از آن‌ها برای انجام عملیات تراکنش مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ادامه ...
کاربردهای دستگاه های کارتخوان
دستگاه های کارتخوان یا پایانه های فروش، دستگاه های کوچکی هستند که بر خلاف ابعادشان، کاربردهای بزرگی دارند. در ایران اولین بار دستگاه های کارتخوان در سال 1384 مورد استفاده قرار گرفت................
ادامه ...
فروش کارتخوان سیار به همه اصناف و اتباع
فروش کارتخوان سیار به همه اصناف و اتباعخرید پوز بی سیمبرخی تصور می کنند که برای خرید پوز بی سیم نیاز به داشتن یک مجوز و یا پروانه فعالیت ضروری است اما هیچگاه از خود پرسیده اید که چطور افراد بدون مجوز فعالیت از پوز بی سیم استفاده می کنند؟
ادامه ...

صفحه بعدی    1    2    3    4    5    صفحه قبلی

پارسه نوین

ویژگی دستگاه های سیار

دستگاه های کارتخوان سیار دارای ویژگی های منحصر به فرد زیادی می باشند که برخی از آن ها عبارتند از:

    1. قابل حمل بودن دستگاه و عدم محدوديت مكاني
    2. سرعت بالاي تراكنش
    3. قابليت استفاده از باطري شارژي با عمر بالا
    4. قابل عرضه به صورت حقیقی و حقوقی، حتی شخصی
    5. بدون نیاز به حساب یا سپرده فعال و گردش مالی
    6. اتصال به هر حساب معرفی شده از طرف مشتری
    7. بدون مسدود وجه در حساب مشتری
    8. بدون نیاز به ضمانت
    9. بدون نیاز به داشتن تراکنش
    10. سرعت و دقت بالا در پردازش تراکنش ها

پارسه نوین

با توجه به اینکه شرکت پارسه نوین مشتری مداری ازجمله برنامه های کار مدیران شرکت می باشد ازاین رو شرکت پارسه نوین در راستای احترام به مشتریان شبکه ایی گسترده و متفاوت از خدمات گارانتی و پس از فروش دستگاه های کارت خوان ارائه داده است مانند تعمیر و نوسازی دستگاه های سیار Posهمچنین این شرکت مبائرت به توسعه و گسترش شبکه فروش خود از طریق اعطای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش کرده است